جهش تولید با مشارکت مردم
تصویر امام رهبری
  • 1403/04/18 - 01:23
  • - تعداد بازدید: 49
  • - تعداد بازدیدکننده: 48
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /appsettingFree

سمنان - در قالب وبینار برگزار شد: نشست آموزشی‌بصیرتی رؤسا و کارشناسان سوادآموزی استان سمنان

نشست آموزشی‌بصیرتی رؤسا و کارشناسان سوادآموزی استان سمنان به‌همت معاونت سوادآموزی به‌صورت مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان نهضت سوادآموزی به نقل از اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش و پرورش استان سمنان، زینب داودی معاون سوادآموزی آموزش و پرورش سمنان در جلسه وبیناری رؤسا و کارشناسان  این‌حوزه ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره رئیس‌جمهور شهید و تداوم راه شهدا، از تمامی همکاران برای  مشارکت حداکثری و حضور پر شور در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.

 وی با اشاره به واقعه تاریخی روز مباهله اظهار داشت: همان‌گونه که پیامبر عظیم‌الشأن در روز مباهله با تمام هستی خود به دفاع از اسلام پرداخت، امروز ما نیز با تمام توان برای حضور حداکثری مردم به‌ویژه آموزش‌دهندگان و سوادآموزان باید تلاش کنیم.

 داودی در راستای پویش استانی همیار جمهور از جامعه‌هدف سوادآموزی خواست تا با ارسال عکس‌های گروهی و خانوادگی خود پای صندوق‌های اخذ رأی در این مسابقه شرکت فعال داشته باشند.

  معاون سوادآموزی در پایان سخنانش ضمن قدردانی از تلاش و همراهی رؤسا و کارشناسان حوزه سوادآموزی با اشاره به پایان‌یافتن تعدادی از کلاس‌ها تصریح کرد: نظارت دقیق و مستمر بر تمامی فرآیندهای آموزش به‌ویژه برگزاری روند امتحانات پایانی دوره‌های سوادآموزی و بازدید از اجرای سلامت آزمون‌ها از اهداف مهم سوادآموزی است که انتظار می‌رود این موضوع با جدیت رصد شود.

 گفتنی است، در ادامه جلسه از سوی رؤسای اداره سوادآموزی و سنجش اداره‌کل آموزش و پرورش پیرامون تبیین راهنمای عمل برگزاری آزمون و تصحیح اوراق، نواقص پرونده، تشکیل جلسات شورای پشتیبانی و بهبود کیفیت و ستاد امتحانات، ارسال به‌موقع اسناد مالی، طرح ندامتگاه، اطلس بی‌سوادی و شیوه‌نامه ثبت نام اولیا دانش‌آموزان مطالبی بیان شد

  • گروه خبری : اخبار,اخبار سازمان
  • کد خبر : 10567
کلمات کلیدی
الهه بهرامیان
خبرنگار

الهه بهرامیان

تاریخ آخرین بروزرسانی : 1403/04/18 01:23
گفتگوی آنلاین
رادیو رسا
تنظیمات قالب
گفتگوی آنلاین

سامانه ی گفتگوی آنلاین