جهش تولید با مشارکت مردم
تصویر امام رهبری
  • 1403/02/26 - 05:16
  • - تعداد بازدید: 22
  • - تعداد بازدیدکننده: 20
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /appsettingFree

لرستان - حضور معاون سوادآموزی لرستان در جلسه ی شورای پشتیبانی سواد آموزی منطقه ی زز و ماهرو

به گزارش روابط‌عمومی سازمان نهضت سوادآموزی به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان ، روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه با حضور معاون سوادآموزی لرستان ،اولین جلسه ی شورای پشتیبانی سواد آموزی سال ۱۴۰۳ منطقه ی مذکور در شهر شول آباد و در سالن کنفرانس اداره ی آموزش و پرورش و با مدیریت پرندوش بخشدار محترم و رئیس شورای پشتیبانی سواد آموزی منطقه تشکیل شد.
رئیس ، معاونین و مسئول نهضت سوادآموزی اداره آموزش و پرورش زز و ماهرو ، شهردار ، اعضا محترم شورای اسلامی شهر ، جمعی از آموزش دهندگان ، کارکنان حوزه ی سوادآموزی استان ، از جمله حاضرین در جلسه بودند.
در این نشست تخصصی، ابتدا ماهرو بختیاری رئیس اداره آموزش و پرورش و دبیر شورای پشتیبانی سواد آموزی ،گزارشی از وضعیت نهضت سوادآموزی منطقه بیان نموده و پس از آن تمام مسائل مربوط به حوزه سواد آموزی مورد نقد و بررسی قرار گرفته و در خصوص رفع مشکلات و موانع تصمیمات خوبی اتخاذ گردید.
بازگیر معاون سوادآموزی لرستان ، ضمن تشریح جنبه‌های مختلف فعالیت های نهضت سوادآموزی ، ضمن تشکر از فعالیت های انجام شده ، برای شتاب بخشی به باسوادی ،از همه ی دستگاه ها و ظرفیت ها درخواست مشارکت نمود.
پرندوش بخشدار منطقه  نیز ضمن ابراز خرسندی از تشکیل جلسه ، اعلام کرد که با تمام ظرفیت و توان در راستای تحقق اهداف و برنامه های نهضت سوادآموزی همکاری نموده و سایر دستگاه ها و ادارات  را نیز ملزم به همکاری نمود.
در پایان این جلسه ی با حضور مسئولان منطقه و استان به تمام سئوالات آموزش دهنده ها پاسخ داده شد.

 

  • گروه خبری : اخبار,اخبار سازمان
  • کد خبر : 10424
کلمات کلیدی
الهه بهرامیان
خبرنگار

الهه بهرامیان

تاریخ آخرین بروزرسانی : 1403/02/26 05:16
گفتگوی آنلاین
رادیو رسا
تنظیمات قالب
گفتگوی آنلاین

سامانه ی گفتگوی آنلاین