جهش تولید با مشارکت مردم
تصویر امام رهبری

اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می شود. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت های جاری می گردد. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما در باره ی نوع و نحوه ی استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت، از جانب شما دریافت می گردد.

این سازمان بر اساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ 28/12/1395 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید.

اطلاعات جمع آوری شده از بازدید کنندگان، صرفا برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع و اجازه ی قبلی، با فرد یا موسسه دیگری در میان نخواهیم گذاشت.

ثبت نشانی ip  شما به ما کمک می کند تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم.

توجه داشته باشد که برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامی که پیام و یا مطلبی را ارسال می کنید، در اختیار عموم قرار گرفته وممکن است این اطلاعات، خارج از کنترل ما موجب سوء استفاده های احتمالی و ارسال پیام های ناخواسته از سوی دیگران شود.

اطلاعاتی  که اتخاذ می شوند:

درصورتی که شما بخواهید خدمتی را به صورت الکترونیکی دریافت نمایید و یا تمایل به ارسال نظرات و پیشنهادات خود به سایت داشته باشید، بسته به نوع خدمت، اطلاعاتی نظیر شماره ملی، نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره همراه و ... از شما دریافت می‌شود؛ که هدف ما از دریافت این اطلاعات، ارائه هر چه بهتر و سریع تر خدمات الکترونیکی به مخاطبان و کاربران می‌باشد.

چگونگی بهره برداری از اطلاعات به شرح ذیل است:

  •  ارسال پیامک به کاربران به منظور اطلاع رسانی، دریافت کد فعال سازی و پیگیری در صورت نیاز.
  •  تکمیل پرونده آموزشی، آموزش دهندگان و سایر کاربران دارای سابقه همکاری با سازمان.
  •  ارائه خدمات از طریق سایت سازمان جهت دسترسی به سامانه‌ها و نرم افزارهای تحت وب.
  •  دریافت آمارهای مختلف از کاربران و نحوه استفاده‌ی آن‌ها از سایت و خدمات آن.
  •   دریافت نظرات و پیشنهادات کاربران و همکاران استانی از طریق خدمات الکترونیکی.
  •  دریافت نظر سنجی کاربران در زمینه ارائه خدمات عمومی و تخصصی.

امنیت اطلاعات:

 حفظ امنیت و اطلاعات کاربران از درجه اهمیت بسیاری برخوردار است. هدف ما در اختیار قرار دادن منابع اطلاعاتی و سرویس های مختلف مرتبط با فناوری اطلاعات برای کمک کردن به رفع نیازهای شما مخاطبان و کاربران عزیز است. تا بتوانیم نیازهای شما را تشخیص دهیم. ما اطمینان می­‌دهیم که اطلاعات شما را به غیر از موارد ذکر شده در این بیانیه در اختیار هیچ سازمان یا فرد یا تارنمایی قرار نمی­‌دهیم.

استفاده از کوکی‌ها:

به منظور بهبود استفاده از تارنما، از کوکی‌ها استفاده می شود؛ کوکی یک قطعه اطلاعات است که سرور بر روی کامپیوتر کاربر ذخیره کرده و برای مراجعات بعدی کاربر به همان سایت، از آن اطلاعات برای شناسایی وی استفاده می­‌کند. کوکی برای بازیابی اطلاعات کاربری راجع به شناسه کاربری، رمز عبور و سایر تنظیمات یک کاربر در یک سایت است؛ و اکثر مرورگرهای وب به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌­کند ، شما می‌توانید برای پذیرش یا رد کوکی‌ها، مرورگر خود را  تنظیم نمائید.

 

 

تاریخ آخرین بروزرسانی : 1402/12/02
گفتگوی آنلاین
رادیو رسا
تنظیمات قالب
گفتگوی آنلاین

سامانه ی گفتگوی آنلاین