جهش تولید با مشارکت مردم
تصویر امام رهبری
  • 1402/03/03 - 08:33
  • - تعداد بازدید: 171
  • - تعداد بازدیدکننده: 170
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /appsettingFree

معاون سوادآموزی استان خوزستان : واریز پاداش باسوادی برای بیش از ۷ هزار سوادآموز خوزستانی

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان گفت : با پیگیری های سازمان در شورای عالی پشتیبانی سوادآموزی و با مساعدت بانک مرکزی، دسترسی به شماره های شبا و همراه سوادآموزان میسر گردیده و مبالغی به عنوان تشویق قبولی برای آنها واریز گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان در استان خوزستان، اردشیر شریف زاده معاون سوادآموزی استان با اشاره به قانون تشویق سواد آموز  گفت: بیش از ۷ هزار سواد آموز از سوادآموزان قبول شده گروه سنی ۱۰ تا ۴۹ سال دوره سوادآموزی سال‌های ۱۳۹۹ و۱۴۰۰  تشویق شدند.

 

وی افزود: پیگیری‌های سازمان در شورای عالی پشتیبانی سوادآموزی و با مساعـــدت بانــک مرکزی، دسترسی به شماره هــای شبا و همـراه سوادآمــوزان میـسر گردیده و مبالغی به عنوان تشویق قبولی برای آن‌ها واریز گردید.

معاون سوادآموزی استان این اقدام را در تشویق به سوادآموزی موثر برشمرد و گفت: نظام تشویق از مهمترین  عواملی است که ایجاد انگیزه کرده و می‌تواند موفقیت را  به همراه داشته باشد و موجب علاقمندی به علم آموزی و برانگیختن حس ارزشمندی  می‌شود.

 

شریف زاده یادآور شد : مجموع تعداد سوادآموزانی که  پاداش دریافت کرده اند در استان ۷ هزار و ۶۰۸ نفر است که ۲ هزار و ۶۵۴ نفراز آن‌ها قبول شدگان دوره سوادآموزی در سال ۱۳۹۹ و ۴ هزار و ۹۵۴ نفر آن‌ها سوادآموزان سال ۱۴۰۰  هستند.

 

وی واریز پاداش سوادآموزان سال ۱۴۰۱ را پس از شرکت درامتحانات و اخذ مدرک قبولی اعلام کرد و گفت: تشویقی این عزیزان، پس از تامین وتخصیص اعتبار و تایید قبولی درسامانه به صورت متمرکز ازسوی سازمان نهضت سوادآموزی به حساب اختصاصی سوادآموزان قبول شده دوره سوادآموزی واریزخواهد شد.

 

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان ادامه داد:چنانچه سوادآموزانی پاداش را دریافت نکرده اند، می‌توانند کد ملی خود را به سرشماره ۱۰۰۰۸۸۹۹ ارسال نموده و از چرایی آن مطلع گردند.

 

  • گروه خبری : اخبار,اخبار سازمان
  • کد خبر : 7654
کلمات کلیدی

نظرات

0 Comments for this article

نظر دهید

تاریخ آخرین بروزرسانی : 1402/03/03 08:33
گفتگوی آنلاین
رادیو رسا
تنظیمات قالب
گفتگوی آنلاین

سامانه ی گفتگوی آنلاین