مهار تورم، رشد تولید
تصویر امام رهبری
  • 1402/03/03 - 08:11
  • - تعداد بازدید: 221
  • - تعداد بازدیدکننده: 208
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /appsettingFree

بازدید علیرضا عبدی، رئیس سازمان نهضت سوادآموزی از کلاس درس سوادیار جهادی در استان البرز

عبدی معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی به همراه بروجی مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان از کلاس سوادآموزی عطاریان خیّر سوادیار البرزی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز، علیرضا عبدی معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی به همراه بروجی مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان از کلاس سوادآموزی عطاریان خیّر سوادیار البرزی بازدید کردند.

 

" علیرضا عبدی " در این بازدید ضمن قدردانی از مجاهدت های این بانوی البرزی عنوان کرد: اساس و پایه نهضت سوادآموزی مردمی بودن آن است که فرمان امام راحل هم بیانگر آن بود و در آن پیام ، ملت ایران را خطاب خود  جهت امر آموزش و یادگیری قرار داد.

 

وی یادآور شد : امام خمینی (ره) در مراسم حضور کارکنان سوادآموزی که با در دست داشتن پرچمی با مضمون اگر امام فرمان دهد قلم هایمان را به مسلسل تبدیل می کنیم ، فرمودند: که باید مسلسل ها را تبدیل به قلم کنیم .

وی آموزش علم را برای آموزش دهنده و آموزش گیرنده منشأ خیر و تاثیرات مثبت در زندگی دانست و افزود : علت بسیاری از آسیب های اجتماعی و فرهنگی در بی سوادی است.

 

وی ادامه داد: تعریف سواد فراتر از خواندن و نوشتن محض است ، در عصر حاضر سواد معنا و مفهوم متفاوت تر و بسیار فراتر از خواندن و نوشتن دارد.

عبدی نگاه جهادی و مردمی سازی را لازمه ریشه کنی بی سوادی عنوان کرد و افزود: ما در نهضت سوادآموزی به دنبال مردمی شدن و حضور فعال خیّرین در حوزه های مختلف سوادآموزی هستیم که سرکار خانم عطاریان نمونه بارز از نیروی جهادی و خود جوش است.

 

شایان ذکر است عطاریان آموزش دهنده خیّری می باشد که سال ها به صورت جهادی و خودجوش در امر سوادآموزی در استان البرز فعالیت دارد و توانسته است اقشار زیادی از بی سوادان را از نعمت سوادبهره مند سازد .

 

  • گروه خبری : اخبار,اخبار سازمان
  • کد خبر : 7651
کلمات کلیدی

نظرات

0 Comments for this article

نظر دهید

تاریخ آخرین بروزرسانی : 1402/03/03 08:11
گفتگوی آنلاین
رادیو رسا
تنظیمات قالب
گفتگوی آنلاین

سامانه ی گفتگوی آنلاین