تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین
تصویر امام رهبری
  • 1401/02/24 - 12:07
  • - تعداد بازدید: 41
  • - تعداد بازدیدکننده: 10
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /appsettingFree

نسرین باباپور معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان : جلسه بهره گیری از اطلس آمایش مشارکت های اجتماعی با حضور مسئولین سوادآموزی نواحی شهر اصفهان

جلسه بهره گیری اطلس آمایش مشارکت های اجتماعی شهرداری استان با حضور معاون و روسای ادارات داخلی معاونت سواد آموزی و همچنین مسئولین سوادآموزی نواحی شهر اصفهان تشکیل گردید .

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل ازاطلاع رسانی و روابط عمومی معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ؛ نسرین باباپور در این جلسه گفت : بهره گیری از اطلس آمایش مشارکت اجتماعی شهرداری اصفهان در تحلیل منسجم  و روش موثر اجتماعی در حوزه سوادآموزی بالاخص شناسایی سوادآموزان نقش بسزایی دارد .

 

باباپور تصریح کرد : بر اساس طرح پیشنهادی معاونت در شورای پشتیبانی شهر اصفهان مقرر گردید تا برنامه شتاب بخشی به سوادآموزی به صورت محله محور با تاکید بر مناطق آسیب پذیر و لازم التوجه با مشارکت دستگاه های ذیربط و ثمن ها و دفاتر تسهیلگری واقع در آن منطقه با ابلاغ فرماندار اجرایی گردد .

 

 معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در ادامه با توجه به مصوبات کمیته بهبود کیفیت استان پیگیری مستمر سوادآموزی و پالایش اسمی مدرسه محور را به عنوان مهمترین راهکار شناسایی و جذب درون سازمانی بر شمرده و بر برگزاری مطلوب امتحانات و نظارت دقیق بر فرایند امتحانات تاکید نمود .

 

در ادامه این جلسه مسئولین سواد آموزی نواحی شهر اصفهان به بیان نقطه نظرات ؛ چالش ها و راهکارهای موجود با توجه به موضوعات مطرح شده پرداختند .

 
  • گروه خبری : اخبار,اخبار سازمان
  • کد خبر : 5981
کلمات کلیدی
ناهید  فراهانی
خبرنگار

ناهید فراهانی

نظرات

0 Comments for this article

نظر دهید

گفتگوی آنلاین
رادیو رسا
تنظیمات قالب
گفتگوی آنلاین

سامانه ی گفتگوی آنلاین