تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین
تصویر امام رهبری
  • 1401/02/21 - 13:48
  • - تعداد بازدید: 16
  • - تعداد بازدیدکننده: {viewercounter}
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /appsettingFree

معاون سوادآموزی استان البرز : از اعضای بهبود کیفیت سوادآموزی ناحیه 2 کرج با حضور معاون سوادآموزی استان البرز به مناسبت پاسداشت مقام شامخ معلم تقدیر شد

فراغت معاون سوادآموزی استان : معاون سوادآموزی استان البرز به همراه روسای ادارات سوادآموزی استان با هدف بررسی چالش ها و مشکلات سوادآموزی به همراه روسای ادارات سوادآموزی استان از اداره سوادآموزی ناحیه 2 کرج بازدید به عمل آوردند. و ازاعضای کمیته بهبود کیفیت ناحیه تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل از روابط عمومی معاونت سواد آموزی البرز فراغت معاون سوادآموزی استان البرز ، معاون سوادآموزی استان البرز به همراه روسای ادارات سوادآموزی استان با هدف بررسی چالش ها و مشکلات سوادآموزی به همراه روسای ادارات سوادآموزی استان از اداره سوادآموزی ناحیه 2 کرج بازدید به عمل آوردند. و ازاعضای کمیته بهبود کیفیت ناحیه تقدیر کرد.

 

فراغت در این بازدید با حضور دردفتر مدیرناحیه ، ضمن تقدیر و تشکر از همکاری های انجام شده و دیدار با همکاران اداره سوادآموزی ناحیه2 به بررسی چالش ها و فرصت های موثر در روند کار این اداره پرداختند.

معظمی مدیر ناحیه2 کرج ضمن عرض خیرمقدم و قدردانی از زحمات ایشان، با اشاره به ویژگی های فرهنگی و جغرافیایی این ناحیه و پتانسیل ها و ظرفیت های موجود گفت: با توجه به حاکمیتی بودن امر سوادآموزی ، ماموریت های سوادآموزی در فرآیند انتخاب و انتصاب مدیران و اهتمام مدیران  در خصوص معرفی اولیاء بی سواد مدارس و استفاده از ظرفیت همکاران به عنوان آموزش دهنده در سال جاری در دستور کار قرار گرفت.

 

درادامه فراغت ضمن تقدیر از اعضای بهبود کیفیت ناحیه به پاس همکاری و مشارکت در امر سوادآموزی  به بیان مواردی در خصوص اهمیت کار اداره سوادآموزی پرداخت و گفت : نظارت کارگروه سوادآموزی استان به منظور تقویت بنیه این فعالیت مهم در صدر فعالیت اجرایی ما قراردارد و در بحث پالایش مدرسه محور، پالایش اسمی بی سوادان،  با به کارگیری تمام ظرفیت های درون سازمانی و برون سازمانی ، درصد تحقق اهداف طرح را که همان شناسایی افراد بی سواد و فراهم نمودن بستر آموزش و تعلیم در جهت آموزش سواد و مهارت های زندگی افزایش دهیم و نتیجه این حرکت ها به صورت هدفمند با مشارکت حداکثری سوادآموزان به خصوص دوره سوادآموزی­ به ارتقاء مهارت ها به ویژه مهارت های اساسی بیانجامد .

  • گروه خبری : اخبار,اخبار سازمان
  • کد خبر : 5973
کلمات کلیدی
ناهید  فراهانی
خبرنگار

ناهید فراهانی

نظرات

0 Comments for this article

نظر دهید

گفتگوی آنلاین
رادیو رسا
تنظیمات قالب
گفتگوی آنلاین

سامانه ی گفتگوی آنلاین