تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین
تصویر امام رهبری
  • 1401/02/21 - 13:46
  • - تعداد بازدید: 21
  • - تعداد بازدیدکننده: {viewercounter}
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /appsettingFree

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان چهار محال و بختیاری : ویدئو کنفرانس با روسا و کارشناسان سوادآموزی برگزارشد.

ویدئو کنفرانس آموزشی با حضور معاون سوادآموزی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل از روابط عمومی معاونت سواد آموزی چهارمحال بختیاری یاسر خسروی" با حضور در ویدئو کنفرانس آموزشی برای روسا و کارشناسان سوادآموزی مناطق گفت:برگزاری دوره های آموزشی جهت تاکید بر نکات مهم حوزه سوادآموزی در زمینه قراردادها،پرداخت های مالی،کار با سامانه سوادآموزی، ارتقای کیفیت آموزشی درمراکز یادگیری محلی و ... باید تداوم داشته باشد به خصوص با تغییر کارشناسان سوادآموزی مناطق، این دوره ها از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد شد.

 

وی با اشاره به مثمر ثمر بودن برگزاری حضوری دوره های آموزشی گفت: امید است با از بین رفتن ویروس کرونا شرایط جهت برگزاری دوره های آموزشی به صورت حضوری فراهم گردد چرا که در گردهمایی های حضوری ، بیان چالش ها ، فرصت ها، مشکلات و ارائه طرح های خلاقانه بیشتر خواهد بود.

 

همچنین " خسروی" ضمن تشکر از زحمات همکاران سوادآموزی مناطق، آموزش دهندگان و حضور سوادآموزان در فراگیری آموزش گفت: ادامه کلاس های آموزشی با توجه به بخشنامه ارسالی سازمان نهضت سوادآموزی که متاثر از مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا می باشد باید به صورت حضوری برگزار گردند و با توجه به شروع فصل امتحانات سوادآموزی آموزش دهندگان تمام توان و همت خود را جهت بالابردن کیفیت آموزش به کار بندند. 

 

وی با تاکید بر اهمیت پرداخت های صحیح و سریع مالی به موسسات خواستار نظارت جدی همکاران سوادآموزی و ارسال گزارشات به معاونت سوادآموزی شد.

 وی همچنین بیان کرد: تلاش شود تعامل بیشتری با ادارات و ارگان های جهت تقویت مراکز یادگیری صورت گیرد. و مراکز یادگیری محلی براساس نیاز سنجی و با توجه به زیست بوم هر منطقه آموزش حرفه و مهارت داشته باشند.

 
  • گروه خبری : اخبار,اخبار سازمان
  • کد خبر : 5972
کلمات کلیدی
ناهید  فراهانی
خبرنگار

ناهید فراهانی

نظرات

0 Comments for this article

نظر دهید

گفتگوی آنلاین
رادیو رسا
تنظیمات قالب
گفتگوی آنلاین

سامانه ی گفتگوی آنلاین