مهار تورم، رشد تولید
تصویر امام رهبری
  • 1402/03/02 - 13:32
  • - تعداد بازدید: 64
  • - تعداد بازدیدکننده: 59
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /appsettingFree

مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان شمالی : حرکت مجموعه سوادآموزی در مسیر شناسایی و رفع عقب ماندگیهای تعلیم و تربیت

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: پوشش سواد در خراسان شمالی ۹۶ و ۷ دهم درصد است که ارتقا این عدد به ۹۷ و ۱ دهم درصد و برابر با میانگین کشوری، سرلوحه کاری این مجموعه است.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی به نقل از اداره کل  آموزش و پرورش استان خراسان شمالی ، مدیرکل آموزش و پرورش استان در نشست آموزشی ضمن خدمت اخلاق حرفه ای و کارگاه مسئولان سوادآموزی استان، با بیان اینکه سوادآموزی، کاری جهادی و ارزشمند است که به دنبال جبران عقب ماندگیها و کمبودهاست، از حرکت و فعالیت مجموعه سوادآموزی استان در مسیری صحیح تقدیر کرد و گفت: پوشش سواد در خراسان شمالی ۹۶ و ۷ دهم درصد است که ارتقا این عدد به ۹۷ و ۱ دهم درصد و برابر با میانگین کشوری، سرلوحه کاری این مجموعه است.

 

ابوالقاسم اکبری، ارتباط و تعامل با ائمه جمعه، سایر دستگاههای اداری و اجرایی و به ویژه خانه های بهداشت روستایی را در پیشبرد برنامه های این بخش، موثر دانست و افزود: شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستانها فرصتی برای تبیین اهمیت و جایگاه سوادآموزی و تامین نیازها و رفع موانع پیش رو است.

 

حسین رسولی معاون سوادآموزی استان هم با تقدیر از همکاریها و هماهنگیهای موجود در ادارات استان با حوزه سوادآموزی، خواستار استمرار این همکاریها شد و گفت: سوادآموزی فعالیتی بین بخشی است و ما در سوادآموزی هماهنگ کننده دستگاههای مسئول در این زمینه هستیم و باید همکاری دستگاههای شهرستان و استان را در زمینه همکاری جهت افزایش نرخ باسوادی افزایش دهیم.

 

این جلسه با حضور روسای ادارات داخلی سواد آموزی و کارکنان این معاونت و مسئولان و کارشناسان سوادآموزی همه شهرستانهای استان برگزار شد.

 

 

  • گروه خبری : اخبار,اخبار سازمان
  • کد خبر : 7649
کلمات کلیدی

نظرات

0 Comments for this article

نظر دهید

گفتگوی آنلاین
رادیو رسا
تنظیمات قالب
گفتگوی آنلاین

سامانه ی گفتگوی آنلاین