تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین
تصویر امام رهبری
  • 1401/02/24 - 11:57
  • - تعداد بازدید: 5
  • - تعداد بازدیدکننده: {viewercounter}
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /appsettingFree

در مراسم گرامی داشت هته معلم در شهرستان تایباد مصطفی اسدی، معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی: شهدایی امثال شهید مسعود آریامنش را معلمان تایبادی ساختند.

با حضور اسدی معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان ، دونده فرماندار تایباد، کریم زاده شهردارشهرستان، شمس فرمانده سپاه و ائمه جمعه اهل تشیع و تسنن و سایر مسئولین محلی مراسم تکریم و تجلیل از معلمین منتخب شهرستان تایباد صورت پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل از روابط عمومی معاونت سواد آموزی استان خراسان رضوی، مصطفی اسدی معاون سواد آموزی اداره کل در این مراسم گفت:معلمین بستر ساز، رهبران آموزشی و تبیین کنندگان علمی هستید که نبی مکرم اسلام‌(ص) فرمودند: " علم اگر در ثریا باشد، مردمی از فارس بدان دست خواهند یافت".

 

اسدی ادامه داد:معلمی کسوت خداوند است، اولین معلم خداوند است و پس از آن انبیا و علما هستند. وی  امثالشهید سلیمانی را یک معلم ساخته  خواند وگفت: مقام معظم رهبری می فرمایند: "من مرهون معلمان هستند".

 

 در ادامه دونده فرماندارتایباد بیان داشت:معلمان نباید مشکل معیشتی داشته باشند، نیاز است تا معلمان برای انتقال دانش و فرهنگ به دانش آموزان وقت بیشتری را صرف کنند.

از دیگر سخنرانان افکن پوررئیس اداره آموزش و پرورش تایباد هفته معلم را بر همکاران شریف و پرتلاش تبریک گفت و افزود: ان شاءالله با تلاش و جدیت بیشتر، شاهد رشد و شکوفایی در حوزه آموزش و پرورش باشیم.

 

گفتنی است این مراسم که با بیش از1200 نفر ازفرهنگیان برگزار گردید ، از  5 معلم نمونه استانی و 32 معلم و تلاشگر نمونه شهرستان تایباد تقدیر و تشکر شد.

  • گروه خبری : اخبار,اخبار سازمان
  • کد خبر : 5979
کلمات کلیدی
ناهید  فراهانی
خبرنگار

ناهید فراهانی

نظرات

0 Comments for this article

نظر دهید

گفتگوی آنلاین
رادیو رسا
تنظیمات قالب
گفتگوی آنلاین

سامانه ی گفتگوی آنلاین