مهار تورم، رشد تولید
تصویر امام رهبری
  • 1402/03/03 - 08:04
  • - تعداد بازدید: 152
  • - تعداد بازدیدکننده: 135
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /appsettingFree

بازدید رئیس سازمان نهضت سوادآموزی از کلاس های طرح نروژی در استان البرز

علیرضا عبدی بیسوادی را از آسیب های مهم اجتماعی دانست و افزود:علم آموزی و حمایت های تحصیلی و آموزشی رابطه مستقیم در جهت کاهش آسیب های اجتماعی دارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز، علیرضا عبدی معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی از کلاس های سوادآموزی طرح نروژی مرکز مهر بازدید به عمل آورد .

 

 علیرضا عبدی، رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در بازدید از کلاس های طرح نروژی در مرکز مهر ویژه کودکان کار و خیابان عنوان کرد: امام راحل (ره) علم آموزی را عبادت و از حوائج ضروری و اولیه زندگی افراد می شمارند و محدودیتی برای سن و زمان یادگیری متصور نبودند.

علیرضا عبدی بی سوادی را از آسیب های مهم اجتماعی دانست و افزود : علم آموزی و حمایت های تحصیلی و آموزشی رابطه مستقیم در جهت کاهش آسیب های اجتماعی دارد.

 

وی تاکید کرد : بنا بر منویّات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) آموزش و حمایت های تحصیلی برای تمامی افراد ساکن در جمهوری اسلامی از اولویت های نظام است که در همین راستا دوره های مختلف سوادآموزی برای اتباع طرح ریزی و اجرایی شده است.

 

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در این بازدید با اهدا هدیه ای  از زحمات آموزش دهندگان حاضر در این مرکز قدردانی کرد.

شایان ذکر است از ۶ آموزش دهنده فعال در این مرکز ۳ نفر از دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان هستند که وظیفه آموزش را عهده دار هستند.

 

در این بازدید بروجی مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی و قبادیان رئیس دانشگاه فرهنگیان استان البرز نیز حضور داشتند .

  • گروه خبری : اخبار,اخبار سازمان
  • کد خبر : 7650
کلمات کلیدی

نظرات

0 Comments for this article

نظر دهید

گفتگوی آنلاین
رادیو رسا
تنظیمات قالب
گفتگوی آنلاین

سامانه ی گفتگوی آنلاین